KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16274085

nr 1627 4085

Anders Gullberg

(f. 1927)

Anders Gullberg (f. 1927), Renar i vinterskog. Signerad, daterad -86. Akvarell, bildmått: 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 juni 2024
kl 19:42:46

8/6 22:41:29 1      Vinnande bud