KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16274085
nr 1627 4085
Anders Gullberg
(f. 1927)
Anders Gullberg (f. 1927), Renar i vinterskog. Signerad, daterad -86. Akvarell, bildmått: 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:42:46
8/6 22:41:29